Jiří Šťastný

O mně
Už jako malého kluka mě fascinovalo, když můj otec starým foťákem (měcháčem) pořizoval fotky a pak na čistém fotopapíru, který máchal ve vývojce a ustalovači se objevily obrázky.
Sám jsem se dostal k focení až v dospělosti. Nejprve na svitkový film a až později na digitální foťák. Informace a rady o správném focení jsem získával od známých a kamarádů, ale skutečné odborné rady jsem dostával až když jsem se stal členem fotoklubu.
Sám jsem dříve fotil všude a všechno a až později jsem začal fotit převážně krajinu a rodinu. Nakonec radu pro každého: “foťte, foťte a zase foťte”.Později, až bude špatné počasí nebo budete mít nějaké trápení, sedněte k fotkám a vzpomínky na hezké chvíle vám zlepší náladu.

Vyběr fotografií

Výběr fotografií